NABÍDKA SLUŽEB

Voda – Topení – Plyn – Sanita – Servis

Jsme topenáři a instalatéři. Pokud jste z Ústecka, jsme nedaleko a můžeme u vás být za chvíli. Nepotřebujete několik různých dodavatelů. Požadované práce vám zajistí firma EKOPLYN. Dvacet let řemeslné praxe je naší zárukou.
Nabízíme vodoinstalační, instalatérské a topenářské práce, revize plynu, servis kotlů, rekonstrukce koupelen, montáže topení,montáže plynových přípojek a plynovodů v Ústí nad Labem a okolí.

Topenářství

Máte zájem o montáž nového topení nebo rekonstrukce starého vytápění? Naši topenáři provádějí všechny topenářské práce. Montáže ústředního, etážového i podlahového vytápění. Rovněž kompletní rekonstrukce topení. Zajišťujeme revize a opravy kotelen a výměníkových stanic. Nečekejte a kontaktujte svého topenáře.

Voda a domácí vodovody

Vyžaduje pitná či užitková voda v místě vašeho bydliště řešení? Poptáváte instalatérské práce? Zajišťujeme veškeré řemeslné instalatérské práce. Vše co souvisí s rozvody vody a vodoinstalací. Naši instalatéři zajišťují také drobné opravy vodovodního potrubí v domácnostech a rodinných domech. Nevadí, že přesně nevíte, kde je chyba, že „někde teče voda“. Na vyhledání závad nebo netěsností a jejich odstranění jsou tu naši technici. Odborně opravíme nebo vyměníme elektrické i plynové ohřívače vody. Zavolejte svému instalatérovi.

Plyn, revize a přípojky

V oblasti plynárenství zajišťujeme montáže domovních plynovodů i napojení rozvodů na plynové přípojky. Domovní plynovod připravíme z hlediska instalace i zprovoznění. Pomůžeme vám předejít zbytečným komplikacím, k nimž při plynofikaci kotelen dochází. Zajistíme rozvody plynu, dodávku i montáž spotřebičů, včetně tlakové zkoušky a revize plynových zařízení. Neváhejte a kontaktujte naše plynaře.

Kanalizace

Provádíme montáže i demontáže vnitřní i venkovní kanalizace. Tzn. opravy kanalizace, čištění odpadů i tlakové zkoušky. Součástí pokládky venkovní kanalizace je montáž kanalizační revizní šachty i připojení na veřejnou část. Samozřejmostí je také napojení okapů.

Sanita

Nabízíme vodoinstalační sanitární práce. Například rekonstrukce vodovodních a kanalizačních rozvodů a koupelen (včetně rekonstrukce celého bytového jádra). Domácnostem nabízíme odborné zapojení myček nádobí. Provádíme instalace praček i jiných domácích spotřebičů napojených na vodovodní, případně odpadní potrubí. Bez obav zavolejte naše instalatéry.

Servis

Jsme servisním partnerem firmy Buderus, plníme záruční a pozáruční servis kondenzačních a nekondenzačních kotlů do 50 kW, uvádíme kotle do provozu.
Také dle TPG 70401 měříme 4 Pa test sondou pro nízké tlaky a to měřícím přístrojem Wöhler A 400 Pro.